Skip Navigation Links
Aktuality Hlavní strana
O nás
O programu Wintropos
Obrázky
Ke stažení
Číselníky
Licence zdarma
Objednání licence
Často kladené dotazy
GDPR
Kontakty
OdkazyINTUITIVNÍ
ovládání

KOMPATIBILITA
s různými verzemi OS Microsoft Windows, zaručená i do budoucna

SPOLEHLIVOST

emailová a telefonická
PODPORA

automatické odesílání dávek na
PORTÁL
pojišťoven

pružné reakce na
POTŘEBY
uživatelů

SNADNÉ
a rychlé objednání licence

nejnižší
CENA
na trhu

automatické načtení
KARTOTÉKY
z jiných programů
 

Cena roční licence:

1800  Kč

Nyní navíc rozdáváme všem novým klientům licence na čtvrtletí zdarma!

 

Vše o programu Wintropos

Kde se vzala myšlenka

Program Wintropos je dílem týmu vývojářů, který dal dohromady Vladimír Košek, známý ze společnosti Themis. Zde byl jedním ze spoluautorů programu Dositech. Program Wintropos se tak opírá o jeho dlouholeté zkušenosti s danou problematikou i s potřebami lékařů.

Co program Wintropos umí

Hlavní funkcí programu Winropos je pořizování dávek dokladů předkládaných zdravotním pojišťovnám jakožto vyúčtování práce zdravotnických subjektů. Dále umožňuje vedení kartotéky pacientů, vedení dekursu, tisk receptů a dalších tiskopisů. Samozřejmostí jsou přehledné statistiky s inteligentními filtry. Důraz je v první řadě kladen na intuitivní a bezpečné používání. Program je v mnoha ohledech konfigurovatelný a umožňuje snadné pravidelné zálohování. Program se bude nadále dynamicky rozvíjet tak, aby co nejvíce odpovídal požadavkům uživatelů.

Komu je program Wintropos určen

Wintropos je určen všem, kteří mají zájem o moderní, spolehlivý, snadno ovladatelný a dostupný zdravotnický software. Zdaleka není jen pro uživatele zastaralých programů pro operační systém z 80-tých let minulého soletí - MS DOS. Věříme, že uspokojí potřeby také mnoha dosavadních uživatelů komplikovaných, nestabilních, či drahých systémů.

Jak je to s kompatibilitou programu Wintropos s různými verzemi operačního systému Windows

Program je vytvořen moderními programátorskými technikami. Díky tomu, že je postaven na platformě Microsoft .NET, je zaručena jeho kompatibilita se všemi používanými verzemi operačního systému Microsoft Windows - Wintropos lze provozovat ve dnes již téměř zapomenutých Windows 98 a zrovna tak v nejmodernějších Windows 7. (Ve starších systémech je třeba mít pro provoz programu Wintropos doinstalovanou součást Microsoft .NET Framework, což je otázkou pár kliknutí a od Windows Vista je již toto běhové prostředí přímo součástí operačního systému. Podrobnosti najdete v sekci "Často kladené dotazy".) Kompatibilita je zaručena i v budoucích verzích OS Windows, není tedy třeba obávat se například budoucí koupě nového počítače.

Jaké další výhody program má

Mnoho výhod programu Wintropos již bylo zmíněno v předchozích odstavcích, přesto však lze jmenovat další. Protože žijeme v moderní době, kdy internet je běžnou součástí života, je program Wintropos vytvořen tak, aby se o sebe pokud možno staral sám. Například zjistí-li program po svém spuštění, že byla vydána a na internetu je dostupná jeho novější verze, upozorní na to uživatele a celé stažení a aktualizace programu je záležitostí pár kliknutí. I aktualizace číselníků už téměř nemůže být jednodušší, opět stačí pár kliknutí v menu a program si číselníky sám z internetu stáhne a nahraje. Také systém objednávání licencí je realizovaný pomocí internetu, zákazník vyplní objednávkový formulář na našich webových stránkách a dvěma kliknutími objednávku odešle. To, že program si může uživatel kdykoliv z našich stránek stáhnout v jeho nejaktuálnější verzi asi už není třeba zmiňovat. To vše nám dává možnost rychle reagovat na Vaše požadavky a pro Vás to činí používání našeho softwaru snadným a pohodlným. Zkrátka proč dělat věci složitě, když to jde tak jednoduše? Na druhou stranu to ale neznamená, že program nejde používat na počítači, který k internetu není připojen. Jen bude uživatel muset řešit některé věci, které by se jinak vyřešily samy (jako například zmíněné aktualizace)...

Samozřejmostí je také technická podpora z naší strany. Máte nějaký dotaz ohledně programu Wintropos? Neváhejte nás kontaktovat. Náš email, případně telefonní číslo najdete v sekci kontakty. To ale ještě není vše. Protože Vám chceme nabízet co možná nejlepší software, můžete nám psát i Vaše připomínky a návrhy ohledně programu Wintropos. Bude-li to možné, chybějící funkčnost do programu doplníme v některé z příštích verzí.

Důležitým faktorem při výběru softwaru je krom funkčnosti také jeho cena. I v tomto ohledu je program Wintropos přívětivý. S cenou 1800  Kč za roční licenci je jedním z nejlevnějších lékařských programů na trhu.

Jaké jsou licenční podmínky

Program Wintropos je autorským dílem a naše sdružení poskytuje licence k jeho užívání dle autorského zákona. Každá licence je vázána na konkrétní IČZ. Licence jsou poskytovány vždy na dobu jednoho roku, a to tak, že za počátek licenčního období se považuje první den čtvrtletí, ve kterém byla objednávka odeslána. Pouze je-li objednávka odeslána v posledním měsíci čtvrtletí, počítá se licenční období až od čtvrtletí následujícího. Při prodloužení licence (druhém a každém dalším objednání) se licenční období automaticky počítá od skončení licence minulé. Pouze pokud bylo přeskočeno alespoň jedno celé čtvrtletí, platí licence až od začátku čtvrtletí, ve kterém byla nová objednávka odeslána. Cena roční licence je 1800  Kč. Pro firmy, pořizující dávky více zdravotnickým subjektům nabízíme na pátou a každou další zakoupenou licenci slevu 10%. Na dobu kratší ani delší než jeden rok licence v současné době neposkytujeme!

Jak probíhá objednávka a zaslání licenčního kódu

Když se rozhodnete zakoupit licenci k užívání programu Wintropos, vyplníte na našich internetových stránkách v sekci "Objednání licence" elektronickou objednávku. Kliknutím na tlačítko "Další" budete vyzváni, abyste si překontrolovali zadané údaje, a poté objednávku dalším tlačítkem odešlete - celý tento proces je velice jednoduchý a není na něm v podstatě co zkazit. Odeslaná objednávka je považována za závaznou. Na Vámi zadanou emailovou adresu bude současně s odesláním objednávky zasláno její potvrzení. Během dvou pracovních dnů je pak na tutéž emailovou adresu odeslán mail s dočasným licenčním číslem platným na aktuální kalendářní měsíc (licence objednaná před koncem měsíce bude platná na měsíc následující). Zákazník tak může prakticky okamžitě začít program používat. Spolu s dočasným licenčním číslem Vám zašleme údaje potřebné k odeslání platby na náš bankovní účet. Jakmile platbu za licenci obdržíme, obratem Vám (opět mailem) zašleme licenční kód na celé zaplacené období. Zároveň s tím Vám přijde elektronická faktura.

Standardně tedy neposíláme poštou ani instalační médium, ani fakturu. Nepovažujeme to v dnešní době za nutné (elektronická faktura je považována zákonem 235/2004 Sb. za zcela přípustnou formu dokladu. Stačí ji vytisknout a je možné ji použít v účetnictví). Tento systém přijímání a vyřizování objednávek nám poskytuje možnost rychle reagovat na Vaše požadavky. Program si snadno stáhnete z našich internetových stránek ze sekce "Ke stažení" a licenční kód Vám přijde obratem, tak proč se zdržovat papírováním? Navíc nám toto řešení připadá ekologičtější. V opodstatněných případech ale samozřejmě budeme požadavky na zaslání faktury v papírové podobě řešit individuálně.

VYTVÁŘENÍ DÁVEK DOKLADŮ - VEDENÍ KARTOTÉKY PACIENTŮ - DEKURS - TISK RECEPTŮ - STATISTIKY

Wintropos © 2020